Preloader image

Słowiańska 25

Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować Klientom tej wyjątkowej inwestycji niepowtarzalne i ponadczasowe wnętrza, dające efekt niewymuszonego dostojnego piękna. W DECORPROJECT tworzymy wnętrza z dbałością o ich funkcjonalność i wygodę naszych Klientów, którzy w nich zamieszkają.

Eco Dom Development Polska naszym partnerem!

Wspólnie z naszym partnerem na rynek nieruchomości mieszkalnych wnosimy jakość, która jest dla nas priorytetem. W ten sposób uzyskamy ofertę skrojoną na miarę oczekiwań przyszłych mieszkańców. Dziękujemy za zaufanie i również polecamy zakup nieruchomości w tej inwestycji.

#jesteśmyodpowiedzialni

Pragniemy Państwu przekazać aktualne informacje dotyczące organizacji naszej pracy. Prosimy o zapoznanie się z nimi. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami i szanujecie ustalone przez nas zasady bezpieczeństwa. Wierzymy, że nasza wspólna postawa, zgodna z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, znacząco zmniejszy ryzyko zakażenia. Jesteśmy pełni

branding decorproject

Prezent na 11 urodziny – Nowi My!

Dwie strony medalu – nowoczesność i doświadczenie. Złoto jako delikatny akcent wyraża subtelną dekoracyjność. Dla wzbogacenia kolorystyki i podkreślenia eleganckiego charakteru wybraliśmy ciemny kolor zieleni o delikatnym odcieniu morskich głębin - szlachetny i wyrafinowany.

Kuchnia w bieli nie musi być nudna

Kolor biały kojarzy nam się ze sterylną czystością. Jednak to nie jedyny powód, dla którego ten kolor jest tak często wybierany. Pozwala on w minimalistyczny sposób zaaranżować pomieszczenie, w którym każdego dnia pojawia się mnogość kolorów w postaci akcesoriów jak i świeżych owoców i warzyw.

SYPIALIA_LIGHT

Jak wybrać podłogę drewnianą?

Podłogi wielkogabarytowe, szerokie i długie, wykańczane i zdobione powierzchniowo. Wykonywane są jako 3 warstwowe, możliwe do stosowania na ogrzewaniu podłogowym deski. możliwia to stabilizacja warstwy wierzchniej dwoma warstwami dolnymi.